Tarih: 03 Ağustos 2014

AİLE HEKİMİ SORGULAMA

AİLE HEKİMİ SORGULAMA

Teknolojinin sunduğu imkanları en iyi şekilde kullanmakta olan Sağlık Bakanlığı vatandaşlara yeni bir hizmet sunarak internet üzerinde daha aktif bir politika edinmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından yeni geliştirilen sistem olan aile hekimliği sayesinde vatandaşlar kendilerine özel doktora sahip olmuştur.

Kendi ikamet etmekte oldukları bölgede bulunan sağlık kuruluşunda görev alan doktorlar içerisinden sadece bir tanesi ile sürekli olarak tedavi işlemlerini gerçekleştirebilme olanağına sahip olabilmişlerdir. Sizde internet üzerinden sadece birkaç dakika içerisinde aile hekimi sorgulama işleminizi gerçekleştirerek aile hekiminizi öğrenebilirsiniz.

Aile Hekimi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aile hekimi sorgulama işlemi için yazımızın altında yer almakta olan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfa içerisinde sadece T.C. kimlik numaranız ile resimde gördüğünüz karakterleri ilgili yerlerine yazarak giriş sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede aile hekimi sorgulama işleminizi tamamlayarak aile hekiminizi öğrenebilirsiniz.

Aile Hekimi Sorgulaması İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

  1. ismail evcim diyor ki:

    Aile hekimim kimdir acaba yardımcı olursanız sevinirim?

    1. Admin diyor ki:

      Biz resmi kurum değiliz. Yazıda gerekli bilgiler verilmiştir. Sonundaki linke tıklayarak Öğrenebilirsiniz

Yorum Yaz


dört + 9 =