Tarih: 03 Ağustos 2014

BAĞ-KUR BORCU ÖDEME

BAĞ-KUR BORCU ÖDEME

Tüm sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden yapabildiğiniz gibi Bağ-Kur borcu ödeme işleminizi de internet üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sistem, sizi gereksiz yere sıra beklemekten kurtaracaktır. Zamanınız yoksa veya gereksiz işlemlerle vakit kaybetmek istemiyorsanız Bağ-Kur borcu ödeme işlemini kredi kartınızla yapmanız mümkündür.

Bu işlemi devletin resmi bankası olan Ziraat Bankası üzerinden yapabildiğiniz gibi diğer bankalardan da yapabilirsiniz. Bağ-Kur borcu ödeme işleminizi kredi kartıyla nasıl yapabileceğinizi aşağıdaki başlıkta öz olarak size anlatacağız. Sırasıyla verdiğimiz bilgileri uygulayınız.

Bağ-Kur Borcu Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Öncelikle yazının altında size vermiş olduğumuz linke tıklayınız. TCKN / VKN / SSK Sicil Numaranızı doğru bir şekilde giriniz. Bu kodlamayı yaptıktan sonra sorgu tipinde Bağ-Kur Prim-17 seçeneğini seçiniz. Kod doğrulamayı da eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra sorgula butonuna basınız.

Yukarıda anlattığımız uygulamaları doğru bir şekilde, sırasıyla yaptıysanız Bağ-Kur borcu ödeme işleminiz başarıyla tamamlanmış olacaktır.

Bağ-Kur Borcu Ödeme İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


3 − iki =