Tarih: 03 Ağustos 2014

BAĞ-KUR MAAŞ SORGULAMA

BAĞ-KUR MAAŞ SORGULAMA

Bağ-Kur maaş sorgulama işlemini günümüzde internet üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Böylece devlet dairelerinde gereksiz yere sıra beklemeyecek ve vaktinizin çoğunu bu işlere ayırmayacaksınız. Bağ-Kur maaş sorgulama işlemi iki şekilde yapılmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz başlıklarda her iki şekilde de Bağ-Kur maaş sorgulama işleminin nasıl yapıldığını size anlatacağız.

E-Devlet Şifresi İle Bağ-Kur Maaş Sorgulama

Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için gereken ilk şey bir E-Devlet şifresidir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın bir PTT şubesine giderek  2 TL karşılığında şifrenizi öğrenebilirsiniz. Bu şifreyle sadece Bağ-Kur maaş sorgulama işlemini değil buna benzer birçok işlemi de yapabilirsiniz.

E-Devlet şifresi ile Bağ-Kur maaş sorgulama işlemini yapmak için öncelikle yazının altındaki linke tıklayınız. Ardından T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz ve sorgula butonuna basınız. Bu uygulamanın ardından Bağkur maaş sorgulama işleminiz tamamlanmış olacaktır.

E-Devlet Şifresi İle Bağ-Kur Maaş Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

Şifresiz Olarak Bağ-Kur Maaş Sorgulama

Devletin 21 Aralık 2011′de çıkardığı yasa ile bu tür işlemler internet üzerinden şifresiz olarak yapılabilmektedir. Fakat bu işlem esnasında sizden birkaç bilgi istenecektir. Size aşağıda maddeler halinde vermiş olduğumuz bilgileri kullanarak Bağkur maaş sorgulama işlemini tamamlayınız.

  • İlk olarak size vermiş olduğumuz linke tıklaynız.
  • Ardından T.C kimlik numaranızı giriniz.
  • Nüfusa kayıtlı olduğunuz ili yazınız.
  • Cilt numaranızı ve doğum yılınızı giriniz.
  • Güvenlik kodunu da kodladıktan sonra sorgula butonuna yazınız.

Şifresiz Olarak Bağ-Kur Maaş Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


altı × = 18