Tarih: 03 Ağustos 2014

E-DEVLET EMEKLİ MAAŞI SORGULAMA

E-DEVLET EMEKLİ MAAŞI SORGULAMA

Bu yazımızda size E-Devlet emekli maaşı sorgulama hakkında bilgi vereceğiz. Hepimizin bildiği gibi yaşlandığımızda geleceğimizi garanti altına alma güvencesiyle emeklilik başvurularında bulunuruz. Ne zaman emekli olacağınızı veya emekli olduğunuzda ne kadar maaş alacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Size bu yazımızda E-Devlet emekli maaşı sorgulamayı nasıl yapacağınızı anlatacağız.

E-Devlet Emekli Maaşı Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet emekli maaşınızı sorgulamak için aşağıda vereceğiz siteye giriş yaptıktan sonra aşağıda verilen sırayı takip ederek yapabilirsiniz. E-Devlet üzerinden emekli maaşı sorgulamak için E-Devlet şifrenizin olması gerekiyor. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesinden 2 TL karşılığında şifre alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra E-Devlet emekli maaşı sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

1. İlk olarak aşağıda verilen linkte tıkladıktan sonra önünüze gelen sekmeden “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklamalısınız.
2. Ardından önünüze gelecek olan sekmeden E-Devlet şifreniz ile T.C. kimlik numaranızı doğru olarak girmelisiniz.
3. Doğruluğunu kabul ettikten sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna basmalısınız.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra EDevlet emekli maaşı sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Fakat E-Devlet emekli maaşı sorgulama işleminde farklı kategoriler bulunmaktadır. Bu kategorileri ayrı ayrı linkler halinde size vereceğiz. Yapmak istediğiniz kategoriye göre E-Devlet emekli sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Emekli Maaşı Sorgulama 4A İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Emekli Maaşı Sorgulama 4B İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Emekli Maaşı Sorgulama 4C İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


2 − = bir