Tarih: 03 Ağustos 2014

E-DEVLET ŞİFREMİ UNUTTUM

E-DEVLET ŞİFREMİ UNUTTUM

E-Devlet Şifresini Unutanların Yapması Gerekenler

Günümüzde E-Devlet sistemi ile en sık olarak karşılaşmakta olan sorunlarında başında E-Devlet şifremi unuttum sorunu gelmektedir. İnternet üzerinde en çok aratılmakta olan E-Devlet sistemi ile ilgili sorun olan E-Devlet şifremi unuttum sorunu için internet üzerinden yapabileceğiniz herhangi bir şey bulunmamaktadır.

 

Bu neden ile E-Devlet şifremi unuttum sorunu ile karşı karşıya kaldığınızda herhangi bir PTT şubesine giderek şifrenizi unuttuğunuzu ve yeni şifre almak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu noktada kimliğinizi gösterdikten sonra makul bir cezai bir ücret karşılığında yeni bir E-Devlet şifresi alarak E-Devlet sistemine yeniden giriş yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

 1. hilmi gülseren diyor ki:

  ssk giriş tarihimi unuttumnasıl öğrenebilirim k,k,t,c,cumhuriyetinde ssk,pirimimi nasıl taşırım askerlik borçlanmasını nasıl hesaplarım

  1. Admin diyor ki:

   SSK giriş tarihinizi öğrenmek için yanda vermiş olduğumuz linke tıklamanız gerekmektedir. https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/

 2. ergün diyor ki:

  Merhaba benim sorum :D gülerek yazıyorum çünkü bunlar oluyor e.devlet şifremi değiştirdim şimdi sayfaya giremiyorum şifre geçersiz diyor eski şifremi giriyorum onada yanlış diyor eeeee ne yapalım şimdi ptt ye gidip cezamı ödeyeceğiz bune perhiz bu ne lahana turşusu anlamadım kaçlira vermemiz gerekiyor neden? bizim hatamız olmayan birşeye bedel ödüyoruz?

  1. Admin diyor ki:

   Şifrenizi gecersiz kılıyorsa yanlış girmissiniz demektir. Ptt ye giderek 2 tl karşılığında yeni bir şifre alabilirsiniz.

Yorum Yaz


üç + = 8