Tarih: 03 Ağustos 2014

EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ

EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ

İnternet üzerinden emekli aylık bilgisi işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Emekli aylığı bilgisi işleminiz için yazımızın sonunda yer almakta olan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Emekli Aylık Bilgisi Sorgulama

Bu işlemden sonra açılan E-SGM uygulaması üzerinden öncelikli olarak T.C. kimlik numaranızı, doğum tarihinizi, cilt numaranızı ve nüfusa kayıtlı olduğunuz ili girmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise güvenlik kodunu da girerek sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Bu işlemden sonra açılan sayfanın sağında yer almakta olan liste içerisinden emekli aylık bilgisi sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bundan sonra açılan alt seçenekler olan emekli aylığı bilgisi 4A, emekli aylığı bilgisi 4B ve emekli aylığı bilgisi 4C içerisinden bağlı olduğunuz sigorta koluna seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Emekli Aylık Bilgisi Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

 1. hüseyin diyor ki:

  1 ocak 2010 yılında mahkeme kararı ile emekli oldum.(14cü) basamaktan benimle aynı yıl emekli olan arkadaşlar var 1ci kişi 2 ay sonra 2ci kişi 5ay sonra emekli oldular aynı basamaktan benden fazla alıyorlar benim aldığım maaş 930.ootl onların aldığı maaş 1050 ne ypmam gerekiyor.teşekkür ederim

  1. Admin diyor ki:

   Bu konu hakkında SGK ya başvurmanız gerekmektedir.

 2. mahmut öney diyor ki:

  almış olduğum emekli maaşımda eksilmeler oluyor nedenini öğrenmek istiyorum.

  1. Admin diyor ki:

   Bunun bir çok sebebi olabilir Mahmut Bey. Biz resmi kurum değiliz bu yüzden sizin ne gibi hallerde olduğunuzu bilemeyiz.

Yorum Yaz


4 + = onüç