Tarih: 03 Ağustos 2014

Emekli Maaşı Hesaplama

Emekli Maaşı Hesaplama

Emekli Maaşı Hesaplama İşlemi

Emekli maaşı hesaplama işleminizi sigortalı iseniz sorgulamak için alt kısımda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bağlantıya tıkladığınız takdirde açılan sayfa içerisinde sizden kimlik numaranız, SSK sicil numaranız, babanızı adı, nüfusa kayıtlı olduğunuz il ve ilçe ve doğum tarihi bilgileriniz istenmektedir.

Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra direkt olarak sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfa içerisinde emekli maaşı hesaplama işlemi ile emekliliğinizde alabileceğiniz aylık konusunda en güncel ve en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

4C Emekli maaşı hesaplama

Eğer kamu personeli olarak görev yapmakta iseniz alt kısımda vermiş olduğumuz 4C emekli maaşı hesaplama bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa içerisinde sırası ile derece, kademe, ek gösterge, makam, temsil ve görev tazminat göstergesi, hizmet yıl ve ayı, kıdem ve ikramiye yılı, aylık tarihi, pay ve payda ve kademe tazminat ek gösterge bilgileri istenmektedir.

Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra hesapla sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Böylece emekli maaşı hesaplama işlemini 4C’ye uygun olarak yapabilirsiniz.

 

Emekli Maaşı Hesaplama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


1 + beş =