Tarih: 03 Ağustos 2014

EMEKLİLİK İKRAMİYESİ HESAPLAMA

EMEKLİLİK İKRAMİYESİ HESAPLAMA

Emekli İkramiyesi Hesaplama İşlemi

 

Emekli ikramiyesi hesaplama işleminizi internet üzerinden yapabilmeniz için yazının sonunda iki bağlantı verdik. Bağlantıları da yazdığı gibi kamu çalışanları ve sigortalı çalışanlar için emekli ikramiyesi hesaplama işlemi farklı sistemler üzerinden gerçekleştirmektedir.

 

Sigortalı çalışanların emekli ikramiyesi hesaplama işlemi için;

 

İlk olarak alt kısımda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra açılan sayfa içerisinde sizden istenmekte olan kimlik numaranız, SSK sicil numaranız, babanızın adı, nüfusa katılı olduğunuz ile ve ilçe ve doğum tarihinizi girerek sorgula sekmesine basarak emekli ikramiyesi hesaplama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kamu çalışanlarının emekli ikramiyesi hesaplama işlemi için;

İlk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz kamu çalışanları için olan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfa içerisinde sizden kişisel bilgileriniz istenmektedir. Kamu çalışanları derece, kademe, ek gösterge, hizmet yılı ve ayı, kıdem yılı, ikramiye yılı, aylık tarihi, pay ve payda ve kademe tazminat ek gösterge bilgilerini doğru bir şekilde doldurması gerekmektedir.

En son olarak alt kısımda yer almakta olan hesapla sekmesine tıklayarak emekli ikramiyesi hesaplama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Kamu Çalışanları İçin Lütfen Buraya TIKLAYINIZ!

Hizmet Akdi İle Çalışanlar İçin Lütfen Buraya TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


4 + = onüç