Tarih: 09 Temmuz 2017

SGK Borcu Yoktur

SGK Borcu Yoktur

SGK Borcu Yoktur Belgesi

SGK e borcu yoktur belgesini internet üzerinden alabilmek için yazının devamında vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa içerisinden sisteme giriş yaparak SGK e borcu yoktur belgesini alabilirsiniz.

SGK Borcu Yoktur Belgesi Nasıl Alınır?

SGK borcu yoktur belgesi almak için yazının sonunda yer alan bağlantıya tıkladıktan sonra yönlendirildiğiniz sayfa içerisinde sizden önceden belirlenmiş olan kullanıcı adınız, sistem şifreniz ve işyeri şifreniz istenmektedir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten sonra en altta yer alan güvenlik kodu resminde yazanları boş kutu içerisine yazarak giriş sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Sisteme giriş yaptıktan sonra SSK borcu yoktur seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. SSK sorgulama ekibi iyi günler diler.

SGK Borcu Yoktur Belgesi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

 1. cemal diyor ki:

  ne zaman emekli olurum sikortam devam ediyormu

 2. erol kara diyor ki:

  merhabalar ben erol kara1962 doğumluyum 1979 sigorta başlangıcım sigorta gün sayım 1969 askerlik ödemedim kaç yaşımda ve ne zaman emekli olabilirim saygılar

  1. Admin diyor ki:

   Yanda vermiş olduğumuz linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. http://uyg.sgk.gov.tr/nezaman/

 3. nevim başoğlu diyor ki:

  ıyı geceler.ben şuanda sgk lı mıyım…yanı sıgorta gırışım yapılmışmı öğrenmek ıstıyorum.ayrıca ne zaman ve ne kadar yıl sonra emeklı olurum..çok teşekkür edıyorum.sevgıler kolaylıklar….

  1. Admin diyor ki:

   Yanda verdiğimiz linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. http://uyg.sgk.gov.tr/nezaman/

 4. mehmet ünal diyor ki:

  şirket ortaklığımı 01 10 2013 tarihinde sonlandırmama rağmen 10. aydada destek pirimi kesildi itiraz dilekçesi vermeme rağmen henüz kesile meblağı tarafıma ödenmedi acaba nezaman geri ödenir

  1. Admin diyor ki:

   Bu konuda bizim herhangi bir bilgi verme şansımız bulunmuyor Mehmet Bey. SGK ya başvurunuz.

 5. kasım diyor ki:

  borcum var mı?

  1. Admin diyor ki:

   Kasım Bey, borç sorgulama işlemi için tıklayınız: https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/

Yorum Yaz