Tarih: 03 Ağustos 2014

SGK Kredi Kartı İle Borç Ödeme

SGK Kredi Kartı İle Borç Ödeme

SGK Kredi Kartı ile Borç Ödeme Sistemi

SGK Sorgulama ekibi olarak şimdi sizlere bu işlemin nasıl gerçekleştirildiğini ayrıntılı olarak anlatacağız. İnternet üzerinden SGK kredi kartı ile borç ödeme işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde online olarak ödemeniz için alt kısımda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı içerisinde sizden istenen bilgileri girerek varsa olan borçlarınızı liste halinde görüntüleyebilir ve SGK kredi kartı ile borç ödeme<işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SGK Kredi Kartı İle Borcumu Nasıl Ödeyebilirim?

SGK kredi kartı ile borç ödeme işleminiz için alt kısımdaki bağlantıya bastığınızda açılan sayfa içerisinde sizden ilk olarak T.C. kimlik numaranızı ya da vergi kimlik numaranızı ya da SSK sicil numaranızı girmeniz istenmektedir. Bu işlemin ardından da sorgu tipini seçmeniz ve en son olarak güvenlik kodunu yerine doğru bir şekilde sorgula sekmesine basmanız gerekmektedir.

Bu sayede var olan borçlarınızı liste halinde görerek dilediğinizi online olarak SGK kredi kartı ile borç ödeme işlemi ile ödeyebilirsiniz. Ancak bu işlemi sadece hafta içi mesai saatleri içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Yapmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

  1. serkan tufan diyor ki:

    sarkan tufanın primleriyatıyormu

Yorum Yaz


3 × yedi =