Tarih: 03 Ağustos 2014

SGK Rapor Girişi

SGK Rapor Girişi

SGK Rapor Giriş İşlemi

SGK rapor girişi işlemlerinin işverenler tarafından yapılması gerekmektedir. İnternet üzerinden yapılmakta olan SGK rapor girişi işlemini gerçekleştirebilmeniz amacı ile yazının sonunda sisteme yönlendirilmekte olan bir bağlantı verdir.

 SGK Rapor Girişi Nasıl Yapılır?

SGK rapor girişi işleminiz için yazının sonunda yer alan bağlantıya tıklayarak sistem sayfasına yönlendirilebilirsiniz. Açılan sayfa içerisinde sizden ilk olarak kullanıcı kodunuz ve iş yeri şifreniz talep edilmektedir. Bu bilgileri girdikten hemen sonra giriş sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Sisteme giriş yaptıktan sonra açılan sayfa içerisinde SSK rapor girişi işlemi gerçekleştirmek istediğiniz çalışanın sigorta bilgileri ve girişin yapılmasına neden olan durumu hakkındaki istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir.

Rapor Girişi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

 1. emre büyük diyor ki:

  sigorta ıstraat parası sorgulama

  1. Admin diyor ki:

   Yazının sonunda verilen linke tıklayınız.

 2. farıs çeviker diyor ki:

  ssk am 01 09 2013 dönemi primi yatırıldımı

  1. Admin diyor ki:

   Yanda vermiş olduğumuz linke tıkladıktan sonra, sizden istenenleri yerine getirerek bunu öğrenebilirsiniz. http://ssk-sorgulama.net/sifresiz-sigor…prim-sorgulama/

 3. Nazif YILDIRIM diyor ki:

  2 yıl önce yurt dışından dönüş yaptım (60 bin TL) sigorta borçlanması ödedim SGK beni sağlık kapsamına almadı?! (AMA PARAMI İŞLETİYOR) bu nasıl sistem mantığı! tahmini? 1 yılım var emekliliğime bunu sorgulayamıyorum! yaş 45 kaymakamlığa gidip oradanmı fakirlik formu doldurupta sağlıktan yararlanmam lazım! SAYGILARIMLA .

  1. Admin diyor ki:

   Nazif Bey, bizim resmi kurumlarla alakamız bulunmamaktadır. Lütfen bunları SGK’ya başvurarak veya ALO 170 ‘i arayarak danışın.

Yorum Yaz


yedi + 8 =