Tarih: 03 Ağustos 2014

SGK TESCİL SORGULAMA

SGK TESCİL SORGULAMA

SGK Tescil Sorgulama İşlemi

SGK tescil sorgulama işlemi E-SGM uygulaması üzerinden yapılabilmektedir. Bu noktada yazının sonunda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak E-SGM uygulamasına erişim sağlayabilirsiniz. Bu uygulama ile her bir işleminizi şifresiz olarak yapabilmenizden dolayı sizden başka kimsenin bilemeyeceği kişisel bilgileriniz istenmektedir.

 Sorgulamayı nasıl yapabilirsiniz?

Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa içerisinde sırası ile uyruk, kimlik numaranız, kimliğinizde cilt numaranız, doğum tarihiniz ve nüfusa kayıtlı olduğunu il bilgilerini girmeniz gerekmektedir. En son olarak güvenlik kodunu da doğru bir şekilde girerek sorgula sekmesine basmanı gerekmektedir.

Bu işlemden sonra açılan sayfa içerisinde yer alan sağ kısımdaki listenin en üstünde yer alan tescil kaydı seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Açılan alt kategoriler içerisinden tescil kaydı tespiti 4A seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Böylece SSK tescil sorgulama işleminizi tamamlayarak en güncel hali ile görüntüleyebilirsiniz.

 SGK Tescil Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

  1. mehmet riyazeddin eroglu diyor ki:

    benim şimdi sorgulama yaptığım ssk sicil no dışında eski iki numaram daha var sorguluyorum çıkmıyor elimde sicil numaralarım duruyor ne yapmalıyım

    1. Admin diyor ki:

      Bu konu hakkında ALO 170 ‘i arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yaz


− 7 = bir