Tarih: 03 Ağustos 2014

SGK Vizite Girişi

SGK Vizite Girişi

SGK Vizite Girişi Nasıl Yapılır?

İşverenlerin çalışanlarının sağlık raporlarını ve vizitelerini internet üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu sistemine girmeniz gerekmektedir. İnternet üzerinden SGK vizite girişi işleminizi gerçekleştirebilmek için öncellikli olarak alt kısımda yer alan bağlantıya tıklayarak sistem sayfasına erişim sağlamanız gerekmektedir.

SGK vizite girişi işlemi için bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa içerisinde sizden kullanıcı kodunuz ve işyeri şifreniz istenmektedir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girerek giriş sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra açılan sayfa içerisinde SGK vizite girişi işlemi için sizden giriş yapılacak vizitenin bilgileri istenmektedir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girerek SSK vizite girişi işlemini tamamlayabilirsiniz. SSK sorgulama ekibi iyi günler diler.

 

SGK Vizite Girişi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

  1. fırat orman diyor ki:

    ölmüş benim babam 1975 te diyarbakır müzede çalışıyormuş ve tırafik kazası yapmış ölmüş ve ölmüş kendisi benim annem onun adıyla malumen emekli olamıyor ve 2 yıl askerliği de var pirimide kurtarıyor ve neden olmuyor acaba aydın da sordum oluyor dediler sonra olmaz dediler dedilerki ölüm ve çıkış arasında 25 sene olmuş şimdiye kadar nerdeydiniz bizde çahildik bişi bilmiyorduk ve büyüklerimiz şu 4 senedir bahsetiler ondan bizde yeni başvürdük ve annem şuan 60 yaşında hiç bir yardımda almıyor durumuz olsaydı zaten bişi istemezdik bari anem faydalansın dedik devleten yardım istiyom bu konuda

    1. Admin diyor ki:

      Fırat Bey, keşke bu konuda size yardım edebilseydik fakat resmi kurum değiliz. Bu sorunu SGK ile çözmeniz gerekmektedir.

Yorum Yaz


+ 7 = on