Tarih: 03 Ağustos 2014

ŞİFRESİZ SİGORTA PRİM SORGULAMA

ŞİFRESİZ SİGORTA PRİM SORGULAMA

Sigorta Prim Sorgulama İşlemi

Sigorta prim sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmeniz için yazının sonunda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa içerisinde şifresiz olarak sigorta prim sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmeniz dolayısı ile sizden nüfusa kayıtlı olduğun il ve ilçe, doğum tarihiniz, kimliğinizde yazan cilt numarası ve kimlik numaranızı girmeniz istemektedir.

Sorgulama Nasıl Yapılıyor?

Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra sayfanın en altında yer almakta olan güvenlik kodunu da boş yere girmeniz ve daha sonra sorgula sekmesine basmanız gerekmektedir. Daha sonra açılan sayfa içerisinde sağ kısımda yer alan seçenekler arasından hizmet bilgisi seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu şekilde açılan alt kategoriler içerisinde yer alan 4A hizmet bilgisi ve 4B hizmet bilgisi seçeneklerinden bağlı bulunduğunuza tıklayarak sigorta prim sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama ile aynı zamanda aynı işlemleri gerçekleştirerek SSK hizmet dökümü alabilme olanağınız da bulunmaktadır.

Sigorta Prim Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

 

Etiketler:

Yorumlar

 1. bekir diyor ki:

  ssk pirimim yatıyormu

 2. erhan kaya diyor ki:

  sigorta dökümat isteyecektim

  1. Admin diyor ki:

   Erhan Bey, sigorta dökümünüzü öğrenmek için yapmanız gerekenler yanda vermiş olduğumuz linkte yer almaktadır. http://ssk-sorgulama.net/sifresiz-sgk-hizmet-dokumu/

Yorum Yaz


5 × bir =