Tarih: 03 Ağustos 2014

SSK BORÇ SORGULAMA

SSK BORÇ SORGULAMA

Şifresiz Olarak SSK Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

SSK borç sorgulama işlemi daha önceleri sadece E-Devlet şifresiyle yapılırken günümüzde internet üzerinden şifresiz olarak da yapılmaktadır. Bu işlem size büyük kolaylık sağlamaktadır. Sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra SSK borç sorgulama işleminiz başarıyla tamamlanmış olacaktır. Bu işlem sırasında size ait olan kişisel bilgileriniz istenecektir. Bu bilgiler uyruğunuz, T.C kimlik numaranız, nüfusa bağlı olduğunuz il, doğum yılınız ve cilt numaranızdır. Daha sonra aşağıda verilen güvenlik kodunu eksiksiz bir şekilde girdikten sonra sorgula butonuna basınız. Tüm bu işlemlerin ardından SSK borç sorgulama işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Şifresiz olarak SSK Borç Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası SSK Borç Sorgulama İçin Yapılması Gerekenler?

Şifresiz olarak SSK borç sorgulamanın dışında Ziraat Bankası ile de borç sorgulaması yapabilirsiniz. Fakat bunun için de bazı bölümleri doldurmanız gerekmektedir. TCKN / VKN / SSK Sicil numaranızı giriniz ve ardından sorgu tipindeki SSK borçlanmasını seçiniz. Kod doğrulamayı da yaptıktan sonra sorgula butonuna basınız.

Ziraat Bankası SSK Borç Sorgulaması İçin TIKLAYINIZ!

SSK İşveren Borç Sorgulama

SSK işveren borç sorgulama sistemi işverenlerin hem borçlarını öğrenmesi hemde primlerinin yatıp yatmadığını öğrenmesi açısından oluşturulan bir sistemdir. Bu sistem, işverenlerin borç sorgulama işlemlerini epeyce kolaylaştırmıştır. Kurum ve kuruluşlar SSK borç sorgulama işlemlerini devletin açtığı E-SSK başlığının altında yer alan E-Borç sorgulama kısmına girerek yapabilirler. Fakat bu sayfaya giriş yapılabilmesi için kullanıcı adınızın ve şifrenizin olması gerekmektedir. SSK’nın işverenlere kullanıcı adı ve şifreyi verebilmesi için kurum ve kuruluşların gerekli belgeleri tamamlaması gerekir. Belgelerinizi tamamladıktan sonra SSK’ya başvurarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi alabilirsiniz.

SSK İşveren Borç Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

  1. Aykut diyor ki:

    borç sorgulama

    1. Admin diyor ki:

      Yazının sonunda verilen linke tıklayarak öğrenebilirsiniz Aykut Bey.

Yorum Yaz


3 + = sekiz