Tarih: 04 Ağustos 2014

SSK İŞE GİRİŞ

SSK İŞE GİRİŞ

Bu yazımızda siz çalışan vatandaşlarımızın emekli olabilmek için gerekli şartlarından en önemlisi olan SSK işe giriş tarihini nasıl öğreneceğinizi anlatacağız. Bildiğiniz üzere emeklilik yaşınızın öğrenilebilmesi için ilk işe giriş tarihiniz önemlidir. Aşağıda size SSK işe giriş sorgulamanızı nasıl yapacağınızı adım adım anlatacağız.

Şifresiz SSK İşe Giriş Sorgulamamı Nasıl Yapabilirim ?

Günümüzde SSK işe giriş sorgulama işleminizi internet üzerinden zamandan ve enerjiden tasarruf ederek kolay ve  hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkün. Şimdi sizlerle bu sorgulamanızı nasıl gerçekleştireceğinizi paylaşalım. İlk olarak aşağıda sizinle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız. Açılan yeni sayfadan ilk olarak uyruk seçiminizi yapmanız gerekir.

  1. Eğer T.C uyruklu iseniz uyruk seçiminizi T.C  yaptıktan sonra T.C kimlik numaranızı ilgili kısıma yazınız. Nüfusa kayıtlı olduğunuz ili de giriniz. Sonra cilt numaranızı da yazınız ve ardından doğum tarihinizin yıl kısmını da ilgili bölüme doldurunuz. Yazdıklarınızın doğruluğundan emin olduktan sonra güvenlik kısmında gördüğünüz rakam ve karakterleri girip “SORGULA” butonuna tıklayınız.
  2. Eğer T.C uyruklu değilseniz uyruk seçiminizi yabancı olarak işaretleyiniz. Ardından T.C kimlik numaranızı ve doğum tarihinizin yıl kısmını ilgili kısıma doldurunuz . Daha sonra  ikamet tezkere numaranızı da yazınız. Tüm bilgilerinizin doğruluğundan emin olduktan sonra “SORGULA” butonuna tıklayarak SSK işe giriş sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Şifresiz SSK İşe Giriş Sorgulamanızı Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Şifresiyle SSK İşe Giriş Sorgulaması Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden yapacağınız SSK işe giriş için E-Devlet şifresi gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra aşağıda sizin için verdiğimiz SGK işe giriş linkine tıklayınız ve şu işlemleri uygulayınız;

  1. Kimliğimi Şimdi Doğrula sekmesine tıklayınız.
  2. T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi giriniz.
  3. Sisteme giriş yapıp SSK işe giriş sorgulamanızı yapınız.

E-Devlet Şifresiyle SSK İşe Giriş Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


altı − 2 =