Tarih: 03 Ağustos 2014

SSK İŞYERİ SİCİL NO

SSK İŞYERİ SİCİL NO

SSK işyeri sicil no öğrenmenin en doğru ve güvenilir yolu size en yakın SSK müdürlüklerine gitmeniz olacaktır. Bunun harici olarak SSK işyeri sicil no öğrenmek günümüzde internet üzerinden ve telefonla da yapılabilmektedir. Vatandaşlar ilk olarak SSK müdürlüklerini tercih ediyor olsa bile zaman ve kolaylık bakımından internet sorgulamalarını kullanmak size avantaj ve hız kazandıracaktır.

SSK İşyeri Sicil No Nasıl Öğrenilir ?

SSK işyeri sicil no öğrenmek için iki alternatifiniz mevcuttur. Bunları aşağıda internet bağlantı adresi ve telefon olarak sizlerle paylaştık. Bağlantı adresi İstanbul Ticaret Odası’nın adresidir. Bu yüzden bu sorgulama yalnızca İstanbul’da hizmet veren ve çalışan işyerleri için uygundur. Öncelikle bağlantı adresine tıklayınız. Açılan yeni sayfada ilk olarak “Ticaret Sicil No” kısmını doldurunuz. Ardından “Resmi Doğrulama” kısmında görmüş olduğunuz karakterleri de ilgili kutucuğa giriniz. Son olarak “Ara” butonuna tıklayarak SSK işyeri sicil no sorgulama işleminizi gerçekleştiriniz.

İnternet Üzerinden SSK İşyeri Sicil No Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

Ben internet değil de telefon üzerinden öğrenmek istiyorum diyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz telefon numarası ile SGK işyeri sicil no öğrenmeniz mümkündür.

Telefon İle SSK İşyeri Sicil No öğrenme

0312 444 0 7 75 numaralı telefonu arayarak işyeri sicil no öğrenme işleminizi yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


− 5 = üç