Tarih: 03 Ağustos 2014

SSK ONLİNE RANDEVU

SSK ONLİNE RANDEVU

Bu yazımızda SSK online randevu alma sistemini nasıl kullanacağınızı sizlerle paylaşacağız. Artık hastanelerle ilgili işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde internet üzerinden SGK online randevu sistemiyle gerçekleştirmeniz mümkün. Hastaneden randevu alma işleminizi internetten yapabilmenizin yanısıra ALO 182′yi arayarak veya erken saatlerde hastaneye giderek de alabilirsiniz. Fakat her zaman erken saatlerde hastaneye gitmeniz mümkün olmayabilir. Bizde bu yazıda size nasıl SSK online randevu alacağınızı detaylı bir şekilde anlattık.

SSK Online Randevu Alma İşlemini Nasıl Yaparım ?

Benim hiç yeterli zamanım yok ve hiçbir şekilde yorulmak istemiyorum diyorsanız SSK online randevu sistemini öğrenmeniz sizin için faydalı olacaktır. Öncelikle aşağıda sizinle paylaşmış olduğumuz adımları sırasıyla takip ediniz.

  • Aşağıda sizinle paylaşmış olduğum bağlantı adresine tıklayarak SSK online randevu alma işleminizin ilk aşamasını tamamlayınız.
  • Açılmış olan SSK online randevu sayfasında sağ kısımda görmüş olduğunuz “Randevu Al” seçeneğine tıklayınız .
  • SSK online randevu sayfasında eğer geçerli üyeliğiniz varsa T.C kimlik numaranız ve size ait parolanızı kullanarak “Giriş” butonuna basınız ve sisteme giriş yapınız.
  • SSK online randevu için size ait geçerli bir parolanız yoksa “Yeni Üye” seçeneğine tıklayıp sizden istenilen bilgileri girerek bir parola edinebilirsiniz.
  • SSK online randevu için “İl” seçiminizi hastane hizmeti almak istediğiniz ile göre tercih ediniz. Daha sonra “İlçe” kısmından da ilgilendiğiniz hastaneyi seçiniz.
  • Bulunduğunuz ilçeye göre “Semt Polikliniği”,”Klinik yeri” ,”Hekim” kısımlarını da doldurunuz ve “Randevu Ara” butonuna tıklayınız.
  • Bu işlemi de yaptıktan sonra sayfanın alt kısmında bir alan göreceksiniz. Bu alanda sizin için doktor ve uygun zaman dilimleri hakkında bilgi içerir. Sizde bu alandan sizin için uygun olan muayene zamanınızı ve doktor seçiminizi yapmalısınız.
  • Tüm bu işlemleri doğru ve sırasıyla gerçekleştirdikten sonra önünüze yeni bir kontrol sayfası açılacaktır. Bu sayfadan randevu bilgilerinizi kontrol etmeniz istenilmektedir. Girmiş olduğunuz bilgileri kontrol ettikten sonra görmüş olduğunuz “Randevu Kaydet” butonuna basınız. SSK online randevu alma işleminizi artık tamamlamış bulunmaktasınız.

SSK Online Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


× bir = 6