Tarih: 03 Ağustos 2014

SSK RANDEVU SORGULAMA

SSK RANDEVU SORGULAMA

Devletimiz tarafınca sağlanmış olan SSK randevu alma ve SSK randevu sorgulama işlemleri sayesinde tüm vatandaşlar artık hastanelerden randevu almak için uzun ve yorucu kuyruklarda, sıra beklemekten kurtulmuştur. Artık evinizde oturduğunuz yerden sadece sizinle paylaşmış olduğumuz bilgileri adım adım ve doğru olarak uygulayarak bu işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi sizlerle internet üzerinden SSK randevu sorgulama işleminizi nasıl yapacağınızı anlatacağız.

SSK Randevu Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim ?

SSK randevu sorgulama işleminizi yapabilmeniz için aşağıda görmüş olduğunuz adımları sırasıyla takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • İlk olarak aşağıda sizinle paylaşmış olduğumuz SSK randevu sorgulama adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Randevu Al” seçeneğiniz göreceksiniz bu seçeneğe tıklayınız.
  • Açılan yeni sayfada SGK randevu sorgulama sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. Size ait T.C kimlik numaranız ve yine size ait parolanız ile beraber “Giriş” butonuna tıklayınız. Bu şekilde sisteme giriş yapmış bulunmaktasınız.
  • Eğer size ait geçerli bir parolanız yoksa sayfada görmüş olduğunuz “Yeni Üye” seçeneğine tıklayıp gerekli bilgileri doğru olarak yazdıktan sonra sizde bir parola edinebilirsiniz.
  • SSK randevu sorgulama sistemine giriş yaptıktan sonra “İl”,”İlçe”,”Semt Polikliniği”,”Klinik”,”Klinik Yeri” ve “Hekim” seçeneklerinden isteğinize göre seçimlerinizi yapınız.
  • Ardından görmüş olduğunuz “Randevu Sorgula” seçeneğine tıklayınız.
  • Son olarak açılan sayfadan da doktor seçiminizi yaparak SSK randevu sorgulama işleminizi gerçekleştiriniz.

SSK Randevu Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


altı × = 6